Spam

To jest miejsce, w którym prosiłabym Was o umieszczanie reklam swoich blogów, wszelkiego tzw. spamu, oraz informacji o nowych rozdziałach. 
INFORMUJĘ JEDNAK O JEDNYM:
Nie jestem w stanie odwiedzać i czytać każdego bloga, którego reklama pojawi się tutaj. Ale trzymam się zasady, że jeśli ktoś odwiedza mój blog, ja zawsze się odwdzięczam.

Dziękuję serdecznie :)

51 komentarzy:

 1. Witaj :)
  Chciałabym cię zaprosić do odwiedzenia mojego bloga. Kieruję się ogólnie zasadą, czytelnik za czytelnika, więc osobom które czytają i udzielają się na moim blogu, zawsze poświęcę uwagę w pierwszej kolejności.
  http://love-is-a-weakness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do siebie na nowy rozdział :) http://anotherstrorycaroline.blogspot.com/2015/07/sezon-2-rozdzia-ii-nieoczekiwane.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/07/rozdzia-18-zycie-ma-swoja-cene-ty-ja.html
  Nowy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałam, że już nie będę musiała tego robić, ale najwidoczniej nie mam wyjścia...
  Podobnie jak ty piszę opowiadanie. To mój pierwszy blog, dlatego cieszyłam się, kiedy chociaż parę osób chciało czytać dalej ;)..Długo posiadałam swe wierne czytelniczki, jednak ostatnio dostrzegłam pustkę. Możliwe, że mój blog mógł stracić już zainteresowanie..Ale ja chcę dokończyć tą historię. Wiem, że ten blog może nie jest jakiś wybitny, ale widać tam moje starania i serce, które w to wszystko wkładam. W związku z powyższym chciałabym zaprosić serdecznie na moją stronę.
  http://przeznaczeniedwochserc.blogspot.com/
  Co prawda, opowiadanie jest już dosyć rozwinięte i prawie chyli się ku końcowi, jednak, gdybyś zdecydowała się go czytać, chętnie służę pomocą..Jeśli tylko poprosisz, ja bez wahania mogę w skrócie opisać istotne wydarzenia z opowiadania, które miały już miejsce ;) Bardzo mi zależy i mam nadzieję, że chociaż mnie odwiedzisz ;)..Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu ^_^..

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj. Zapraszam cię na moje opowiadanie. Mam nadzieję, ze fabuła wyda ci się zachęcają i odwiedzisz mój blog.
  Melanie Cargill jest córką szanowanego biznesmena Stephena i jego pięknej i próżnej żony Eleanor. Ma siostrę bliźniaczkę Melisse, która od dziecka zaręczona jest z synem najlepszego przyjaciela rodziny i partnera w interesach. Ich małżeństwo ma być jedynie kontraktem, który trwale połączony obie rodziny. Gdy starsza siostra ginie w tragicznym wypadku, rodzina decyduje, aby Melanie zastąpiła miejsce bliźniaczki i została żoną Jasona. Dziewczyna, która od dziecka nie była brana pod uwagę, mogła robić, co tylko chciała. Teraz nie zgadza się, aby to jej rodzice decydowali o jej przyszłości. Eleanor nie zgadza się na zerwanie umowy między rodzinami i wybuch skandalu. Szantażując córkę zmusza ją do niechcianego ślubu, jednak młoda kobieta potajemnie planuje ucieczkę ze swoim chłopakiem. Niestety Melanie i Matthew zostają przyłapani a ich marzenia o wspólnej przyszłości legną w gruzach. Ku radości całej rodziny Cargill i Waltonów dochodzi do wyczekiwanego ślubu. Składając przysięgę małżeńską, panna młoda obiecuje z całego serca nienawidzić swojego męża, jednak jak się przekona tej przysięgi nie będzie łatwo jej dotrzymać.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.
  http://icantseeclearnomore.blogspot.com/
  Serci.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.
  Zapraszam! xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem.
  Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
  Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.

  Zapraszam na:
  Two Sides of Destiny

  OdpowiedzUsuń
 9. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/08/rozdzia-19-przyjaciele-przyjaciele.html
  Zapraszam na dziewiętnasty rozdział na moim blogu "Love is a weakness". Liczę na twoją opinię!

  OdpowiedzUsuń
 10. Informuję, że na moim blogu "Love is a weakness" pojawił się nowy rozdział.
  http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/08/rozdzia-20-co-to-za-gierki-gilbert.html
  Zapraszam do lektury i zostawienia po sobie śladu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na XII rozdział - http://trudny-wybor.blogspot.com/


  - Naprawdę ? –zapytała nieco zdziwiona.
  - Cóż… ona myśli, że ją kocham, tylko, że tak nie jest. Teraz przerwał na chwilę, po to , aby złapać ją za rękę. – Posłuchaj, nie ważne co stanie nam na przeszkodzie, zawsze będę przy Tobie… Kocham Cię Jessico Leander.
  Jess wyprostowała się, odchrząknęła i nie wiedziała co ma teraz zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 13. Opowiadanie pt. 'Maura Hunter'. Tak właśnie nazywa się główna bohaterka, która przeprowadza się w zupełnie inną część miasta Rosewood niż do tej pory mieszkała. W Rosewood (znajduje się w Pensylwanii, gdzieś w okolicy Filadelfii) pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat. Młoda kobieta odkąd pamięta musiała walczyć o siebie, swoje marzenia, codziennie zmaga się z rzeczywistością. Od małego dziecka nauczono ją liczyć na samą siebie, dzięki czemu nie zawiodła się na nikim. Jej historia jest bardziej zawiła niż mogłoby się wydawać.
  Uczennica przerosła mistrza.

  MAURA HUNTER.

  OdpowiedzUsuń
 14. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/08/rozdzia-22-veni.html
  Nowy już jest! Fani Deleny-obowiązkowa obecność, bo mam nadzieję, że was nie zawiodę tym co tam znajdziecie... :)
  Zapraszam do czytania i komentowania, to dla mnie wiele znaczy! 

  OdpowiedzUsuń
 15. Nowy rozdział!
  http://cassandra-le-fay-hp-fanfiction.blogspot.com/2015/08/rozdzia-3.html

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział! :) http://anotherstrorycaroline.blogspot.com/ Mam nadzieję że taki obrót sprawy cię usatysfakcjonuje :3

  OdpowiedzUsuń
 17. U mnie są już dwa nowe rozdziały, nie wiem, czy czytałaś. :D
  http://sara-corka-aslana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na nowy rozdział :) http://anotherstrorycaroline.blogspot.com/ DUŻO KLAROLINE :D Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 19. Rozdział 1 pojawił się na XVIII!
  http://xviii-w.blogspot.com/2015/08/rozdzia-1_30.html

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam na niedawno powstały rejestr blogów: " Czytać znaczy żyć drugi raz".
  http://czytac-zyc-drugi-raz-rejestrblogow.blogspot.com/

  Rejestr pomaga rozwijającym się autorom na rozpowszechnianie swoich prac. Zachęcamy do dołączenia do rejestru i podzielenia się swoimi pracami z innymi.

  Pozdrawiam.
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam wszystkich, którzy lubią lub chcą poznać Sevmione:

  hg-ss-we-snie.blogspot.com


  OdpowiedzUsuń
 23. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/10/rozdzia-28-musiaam-wybrac.html nowy! Odkrycie prawdy o Tatii... Zapraszam :)
  PS Nadrobię rozdziały u ciebie, postaram się do końca tygodnia to wykonać. Nie zapomniałam o tobie, nie myśl tak nawet :*

  OdpowiedzUsuń
 24. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na piąty rozdział!
  http://eye-candyff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/2015/11/rozdzia-29-tego-jest-za-wiele.html nowy, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na szósty rozdział!
  http://eye-candyff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam
  http://twomenonewomen.blogspot.com/2015/11/rozdzia-3.html
  mój blog znajdziesz tam też dwa pozostałe.
  Ja zabieram się za czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 30. Akcja opowiadanie dzieje się kilka lat po tym jak Volturi postanowili wyeliminować córkę Belli oraz Edwarda. Rodzina Cullen nadal żyje w Forks ciesząc się spokojnym życiem. Wydaje się, że już nic nie będzie w stanie skłócić ich błogiego spokoju. Jednak niezrozumiałe wizje Alice oraz nagłe pojawienie się nieznanej nikomu wilkołaczycy niepokoją wampirzą rodzinę. Z czasem okazuje się, że legendy o tajemniczej i do tej pory nikomu nieznanej Avalon są prawdziwe, a rodzina Cullen'ów jest w niebezpieczeństwie. Do czego się posuną, aby ratować swoich najbliższych?

  http://different-story-of-twilight.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń

 31. Zapraszam na mój blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na nowy rozdział! :) Jeśli lubicie/kochacie a nawet jeśli nie lubicie to i tak radzę zajrzeć, ponieważ jest to całkiem inna historia tej pary :) http://anotherstrorycaroline.blogspot.com/2015/12/sezon-3-rozdzia-iv-niedopowiedzenia.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Cierpliwie czekam na nowy rozdział!
  Zapraszam też do siebie na dziewiąty rozdział na Eye Candy!
  Będzie się działo...
  Będzie co czytać, na serio :)
  Mam nadzieję, że ci się spodoba :D
  http://www.eye-candyff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej!
  Nie chcę cię tym katować, ale...
  KIEDY ROZDZIAŁ?
  Nie mogę się już doczekać!
  Zapraszam do mnie na dziesiąty rozdział!
  http://www.eye-candyff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Uwaga spam!!
  "Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
  Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę i wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
  Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają jej figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
  Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
  Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
  Kto ucierpi w walce o jej serce?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..."
  Zapraszam serdecznie na www.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 36. Andrea Smith zaczyna studia na Oxford University rok wcześniej niż jej rówieśnicy. Upragniony kierunek muzyczny wydaje się być dla dziewczyny odskocznią od wszelkich problemów. Andy nie posiada zbyt dużych dochodów, wystarczających na opłatę roku na uczelni, podejmuje więc pracę kelnerki w pobliskiej restauracji. Nieoczekiwanie los splata ją z bogatym chłopakiem, studiującym na tym samym kierunku - Justinem Drew'em Bieber'em.Dziewczyna uprzedzona co do pewnych opinii o nim, unika zamienienia chodź jednego słowa z chłopakiem. Po upływie niedługiego czasu, przekonuje się co do blondyna. Wreszcie szczęśliwa szesnastolatka zaczyna wierzyć, że pozytywne zakończenia naprawdę istnieją. Chłopak, zapatrzony w szatynkę, traci swoją niezwykle wyćwiczoną atencję, nie zdając sobie sprawy co niebawem czeka Andree. Jednak, ta znajomość przeradza się w tragedię...
  https://i-need-your-love-jb-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Hej! Zapraszam na pierwszy rozdział "I NEED YOUR LOVE"!
  http://i-need-your-love-jb-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. HEJ! Zapraszam na drugi rozdział "I NEED YOUR LOVE"!
  http://i-need-your-love-jb-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. HEJ! Zapraszam na trzeci rozdział "I NEED YOUR LOVE"!
  http://i-need-your-love-jb-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Hej! Milion lat temu czytałaś moje opowiadanie ff o pamiętnikach wampirów (darkest-dream). Pamiętam, że nawet komentowałaś mój ostatni rozdział. Po półtorarocznej przerwie wracam z nowym opowiadaniem. Może miałabyś ochotę wejść i przeczytać początek mojego nowego opowiadania? Mimo, że jest o całkiem odmiennej tematyce, to może jednak przypadnie Ci do gustu.

  Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości. Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Pozdrawiam Xx
  OCZY w OGNIU

  OdpowiedzUsuń
 41. No hej, zapraszam na nowy rozdział :)
  http://make-me-heart-attack.blogspot.com/

  L x

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na czwarty rozdział :)
  http://i-need-your-love-jb-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Charlotte Walker nie jest zwyczajną dziewczyną. Jest przyszłym Łowcą. Uczy się w Akademii Darth, po ataku Podziemnych na szkołę traci rodziców. Zakwalifikowała się do Nocnej Szkoły, trenuje aby któregoś dnia odpłacić Przeklętym za swoje krzywdy. Czy nie pogubi się w tym wszystkim? Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego.. Kogo wybierze Charlotte, Adama czy Jaydena? A ty, którego być wybrał?
  http://po-drugiej-stronie-luustraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem?
  http://witch-mark.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 45. Rok 2115. Minął dokładnie wiek od momentu, kiedy wampiry postanowiły przejąć kontrolę nad światem. Ludzie podporządkowują się silniejszym istotom, wykonują polecenia bez sprzeciwów. Większe miasta funkcjonują tak jak dawniej, ludzie wciąż chodzą do pracy, a dzieci i nastolatkowie do szkoły. Każdy obywatel wraz z ukończeniem lat osiemnastu ma obowiązek co miesiąc oddawać krew, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym.
  Anabelle Casella jest młodą dziewczyną, która przez całe swoje życia była trzymana przez rodziców w zamknięciu, w obawie przed krążącymi po świecie wampirami. Córka właściciela jednego z największych banków w Anglii oraz pielęgniarki. W dniu, kiedy ojciec dziewczyny traci wszystko mężczyzna zmuszony jest do posunięcia się do drastycznego kroku - aby nie upaść na dno postanawia sprzedać swoją córkę jednemu z najbardziej wpływowych oraz niebezpiecznych wampirów w Wielkiej Brytanii. Dopiero po przyjeździe Anabelle do posiadłości wampira rozpoczyna się horror oraz gra o przeżycie.

  Serdecznie zapraszam! :)
  http://beauty--and--the--beast.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 46. Witaj, kochana! Ostatnio mam urwanie głowy i nie miałam czasu czytać twojego bloga. Już zaczęłam nadrabiać zaległości :)

  A teraz chciałam Cię poinformować o nowym rozdziale na małej Caroline. Oczywiście, nie oczekuję abyś w te pędy na niego weszła czy coś. Chciałam po prostu, żebyś wiedziała, że nie umarłam! :p

  http://perfection-hybrids.blogspot.com/2016/03/2-fine-in-shoulders-death.html

  OdpowiedzUsuń
 47. Uwaga Spam.
  - Niebezpieczeństwo…
  - Miłość…
  - Śmierć…
  To wszystko znajdziecie w nowym opowiadaniu „Krwawy pocałunek” w którym poznacie nowy i nieznany świat.
  Rose jest młodą i ambitną dziewczyną.
  Otoczona przyjaciółmi i chłopakiem nie zna prawdziwego zła na tym świecie.
  Wszystko się zmienia kiedy w jej życiu pojawia się tajemniczy Lucas.
  Rose zaczynają nawiedzać dziwne sny, w dodatku ma wrażenie iż ktoś ją prześladuje.
  A chłopak zaczyna się dziwnie zachowywać.
  Z dnia na dzień świat dziewczyny legnie w gruzach a ona odkrywa przerażającą prawdę.
  Jak zachowa się, gdy przeszłość zaczyna mieć wpływ na przyszłość?
  Kim naprawdę jest tajemniczy Lucas?
  I co kryje się w cieniu?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam serdecznie na nowena adres bloga: www.autorska-strefa.blogspot.com.
  Życzę przyjemnej lektury i dziękuje za wszystkie komentarze.


  OdpowiedzUsuń
 48. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?
  Zapraszam, a na pewno się odwdzięczę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 50. Hejo! :3
  Z tej strony Maggie z Katalogu opowiadań o wampirach. Twój blog został blogiem kwartału, gratuluję! Oprócz tego piszę, ponieważ chcę przeprowadzić z Tobą wywiad. Czy zechciałabyś go udzielić?
  Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! :3
   O, bardzo się cieszę! :) Jasne, będzie mi miło. Zostawiam kontakt do siebie w razie czego: dhiantefirst@gmail.com
   Ja również pozdrawiam! :*

   Usuń