Bohaterowie


Caroline Forbes

Dziewiętnastoletnia dziewczyna, pod postacią wampira skrywająca się już trzeci rok. Jest lojalna, zawsze gotowa do działania, a dla przyjaciół jest w stanie poświęcić niemal wszystko. Z natury jest wrażliwa i pomocna. Dotychczas mieszkała z matką, ale odkąd w jej życiu pojawiła się Melanie, jest pod stałym nadzorem Salvatorów. Mimo szoku i niedowierzania czuje potrzebę odkrycia prawdy i odnalezienia przyczyny zniknięcia swojej domniemanej siostry. Nie zdołają zmienić jej decyzji ani przyjaciele, ani matka, ani wrogowie, którzy mają pojawić się na drodze. Jest zdeterminowana i choćby prawda miała ją zawieść lub zasmucić, musi ją poznać. 
Caroline jest obiektem westchnień Pierwotnej Hybrydy o imieniu Klaus, ale - jak się okaże - ich los połączony był ze sobą już setki lat wcześniej.


Melanie Alder (Forbes)

Siostra-bliźniaczka Caroline, w wampira przemieniona cztery lata temu, mając lat osiemnaście. Od swojej rodziny została zabrana mając zaledwie dwa latka - śledztwo dotyczące jej tajemniczego zniknięcia zostało jednak zawieszone po niedługim czasie. Przez cały ten czas wychowywała się i mieszkała w domu pełnym wampirów żywiących szczerą nienawiść do Forbesów. Miała być kluczem do zemsty. 
Melanie jest chaotyczna, nieco zagubiona i szalona. Uwielbia szybką jazdę, uważa ją za lek na całe zło. W swoim życiu stawiana była przed wieloma trudnymi wyborami, ale zawsze kierowała się rozumem. Przez pewien czas - podczas wyzbycia się swojego człowieczeństwa - była bezwzględną morderczynią, lubiącą patrzeć na cierpienie innych. Gdzieś w głębi jej serca kryje się jednak dobro.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz